Modlyszka w studio

Lubię zajrzeć do Jacka Maciołka, bo zawsze coś ciekawego się tam dzieje. A dzisiaj materiał z nagrań Modlyszki z Rawicza :)

„Modlyszka istnieje od 2012 r. Na przełomie tego czasu skład zespołu przeszedł duże metamorfozy. Członkiem zespołu od samego początku jest perkusista Marcin Adamiak znany wszystkim jako Chudy.

Początki były wręcz książkowe czyli granie coverów. Jak każdy zespół, który chce grać na dużych scenach i w dobrych klubach musieliśmy (chcieliśmy) stworzyć swój własny repertuar. Prace nad pierwszym pełnym materiałem zaczęły się na początku 2014 roku.

Muzyka jest pisana przez cały zespół, lecz teksty powstały dzięki wokalistce („Ratunku” oraz „Hey Ty”) Sylwii Basty , której bardzo dziękujemy za ich stworzenie. W pisanie najnowszych tekstów zaangażowana jest obecna wokalistka Martyna Marek. Celem zespołu jest tworzenie dobrej, energicznej oraz przyjemnej muzyki dla szerokiego grona odbiorców.

Modlyszka charakteryzuje się przede wszystkim dużym zaangażowaniem w muzykę, każda z osób intensywnie pracuje nad nowymi pomysłami. Naszym priorytetem jest skończenie materiału, staramy się, by nastąpiło to do początku przyszłego roku, wtedy też chcemy zrealizować nagranie epki . Marzymy o tym, aby przygotować taką ilość własnych utworów, by móc zapewnić odbiorcom długi i przyjemny repertuar.

Gatunek
Funky/Rock/Pop

Członkowie zespołu
Martyna Marek – Wokal
Marcin Adamiak – Perkusja
Sebastian Frąckowiak – Gitara prowadząca
Michał Lisiecki- Instrumenty klawiszowe
Adam Markowski – Gitara basowa

Miasto rodzinne
Rawicz

Informacje
Modlyszka zespół z ogromną pasją i zacięciem do gry i tworzenia dobrej muzyki.

General Manager
Cały zespół Modlyszka”

Fanpage MODLYSZKA

Materiał wykonany dla zespołu, zapraszam :)

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223