Małe Miasteczka… Trzy ulice, jeden bar…

Ostatnio spędziłem dwa tygodnie w Namysłowie. Specyficzne miasteczko, jest trochę piękne i jest trochę miasteczko. Mieszkałem w Hotelu Polonia. Mogę szczerze polecić. 50 zeta za pokój, czysto, blisko centrum, sklep pod budynkiem.

Robiłem tam jedno zlecenie do przewodnika, albo coś w ten deseń. Wieczorami nie miałem co robić, to wychodziłem na rynek oglądać mundial, ale, że sztywno tam było, jak w miejscowym zakładzie pogrzebowym „Nekro”, to z polecenia poszedłem do Kawiarenki Namysłowskiej. Tam dowiedziałem się, że pewien dolnośląski zespół, Centrala 57, nagrał nieoficjalną wersję teledysku „Małe Miasteczka”, wykorzystując materiały z warsztatów filmowych, właśnie z Namysłowa.

Dużo tam rozmawiałem, wiele fantastycznych osób poznałem i kilka mniej fantastycznych, sporo niesamowitych historii usłyszałem, ogólnie rewelacja. Tak zrodził się u mnie pomysł, aby trochę to powtórzyć, trochę sparafrazować. Chodziłem, obserwowałem, rejestrowałem. Będzie tutaj trochę materiału promocyjnego, trochę z zaplecza miasta, a trochę powtórzeń kadrów z teledysku.

Polecam oglądanie galerii z zapuszczonym kawałkiem w tle. Sam teledysk, też polecam zobaczyć, i to w obu wersjach :) W ogóle bardzo ciekawe muzyczne odkrycie dla mnie. Kupiłem sobie coś tam na iTunes ;)

„Na uboczu głównej drogi
Przycupnięte cicho siedzą tak
Zakurzone lekką biedą
Mają własny swój, ciasny świat

Małe miasteczka
Trzy ulice, jeden bar
Okna pełne sennych mar”

Fanpage Centrala 57

Małe Miasteczka

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search