Ludowe granie czas zacząć

Spodziewałem się, że dla fotografii będzie to uczta, ale to było wielkie woooow. Nie mogę doczekać się kolejnych edycji :)

„I Przegląd Zespołów Ludowych za nami!

Cała impreza przeszła chyba wszelkie oczekiwania. Z minuty na minutę było coraz mniej wolnych miejsc, bo gości wciąż przybywało.

Zapełniona sala widowiskowa Gminnego Ośrodka w Prusicach wybrzmiewała ludowymi, tradycyjnymi pieśniami, które były dobrze znane Prusickiej publiczności oraz zaproszonym gościom. Widownia śpiewała razem z wykonawcami kołysząc się do rytmu folkowej muzyki. Nie zabrakło również bisów.”

żródło: GOKiS Prusice

„Ale to był szał i naprawdę mega pozytywne emocje, a wszystko za sprawą inauguracji Przeglądu Zespołów Ludowych „Pod Trzema Wieżami Granie” i 35-lecia Zespołu Ludowego „Trzy Dęby” z Borówka, które odbyły się w ubiegłą niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach. Jest to kolejna cykliczna impreza, którą planujemy organizować co roku w Prusicach. Nasza sala widowiskowa ledwo pomieściła wszystkich widzów a energia, którą prezentowały zespoły ludowe na scenie była tak duża, że nawet nasz sprzęt chwilami wymiękał, ale przy takich umiejętnościach wokalnych i muzycznych nie wiem czy był on w ogóle potrzebny. Razem z Igorem Bandrowiczem cieszymy się, że z okazji 35-lecia Zespół „Trzy Dęby” będzie pierwszym zespołem, który nagra własną profesjonalną płytę w nowo powstałym studiu muzycznym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach.

Bardzo dziękuję Czesławowi Suchackiemu za jego zaangażowanie w organizację I Przeglądu Zespołów Ludowych w Prusicach oraz całemu Zespołowi „Trzy Dęby” za docenienie naszej współpracy.”

źródło: Paweł Grzyb

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223